czwartek, 6 listopada 2014

UWAGA! Jeleń w domu!

Głowa jelenia zdobiąca ściany naszego mieszkania to jeden z najgorętszych dekoracyjnych pomysłów. I to nie jedynie sezonowo, w okresie szalonych dekoracji świątecznych... Jeleń zostaje z nami na cały rok! Czasami ogląda z nami telewizję w salonie, kiedy indziej je z nami śniadanie w jadalni a może nawet z nami czytać ulubioną książkę w sypialni zaglądając nam przez ramię. Możliwości jest wiele, tak jak i jeleni. Mogą dumnie wystawać głowę ze ściany czy ustawiać się profilem do zdjęcia. Nie można im odmówić jednego... Gdy zobaczysz delikwenta na cudzej ścianie na pewno nie przejdziesz obok niego obojętnie i od razu zapragniesz go adoptować! 

Jak zaaranżować go w naszym wnętrzu? Pomysłów jest naprawdę wiele! Jelonek może stanowić pojedynczy, centralny punkt ściany...


 


1 2 3 4 5 6 7 8 9

...lub żyć w stadzie wraz z półkami, ramkami, literami i innymi ozdobnikami :) 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dla mnie inspiracją do znalezienia swojego jelenia był filmik Miss Glamorazzi, w którym vlogerka pokazuje swoje piękne mieszkanie a znad jej telewizora patrzy na nie właśnie jeleń :)


Swoją drogą, każdej kobiecie, która urządza swoje mieszkanie polecam ten filmik. Muszę przyznać, że jestem zakochana w tym wnętrzu! 

Dla wszystkich, którzy szukają głowy jelenia mała podpowiedź od BHS:Zapowiedź kolejnych wpisów:

  • srebro vs złoto
  • jak przechowywać rower w domu
  • ciekawe sklepy z wyposażeniem wnętrz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz