wtorek, 18 listopada 2014

Srebro vs złoto!

Dziś czas na bitwę! Wielkie starcie dwóch silnych osobistości: złota i srebra. Zarówno w biżuterii jak i we wnętrzach mają swoich stanowczych zwolenników lub przeciwników. Najodważniejsi decydują się na niebanalne połączenie. Srebro czy złoto – które z nich wygrywa w naszych domach?

Srebro
OK, przyznajmy szczerze, że srebro króluje w naszych domach: srebrne uchwyty, lodówki, lustra, chromowane lampy czy sprzęt rtv. Srebro jest stonowane, bezpieczne, łatwiej dostępne. Pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami dodając im eleganckiego sznytu. W połączeniu z szarością, bielą czy czernią tworzy spójną, bardzo charakterystyczną całość. Tak jak we wnętrzach naszych samochodów, ponadczasowa wykwintność.           Złoto
Osobiście zaryzykuję stwierdzenie, że boimy się złota w naszych czterech ścianach. Jest dominujące, przykuwające uwagę, bogate. Łatwo z nim przesadzić ocierając się jednocześnie o kicz. Ale czy niebanalne połączenie złota z bielą, fuksją czy czernią nie zapierają Wam tchu w piersi? Mnie tak! Można delikatnie przemycać złoto do naszego domu w postaci dodatków i elementów wykończenia a na pewno nabierzemy ochoty na więcej!
Na pierwszy rzut oka widać jak różne są wnętrza ze złotem i srebrem. Ostateczną decyzję i tak pozostawiam każdemu z Was z osobna, bo ważne abyśmy w naszych wnętrzach czuli się po prostu jak w domu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz